Çiğli halı yıkama hizmeti veren firmamız hem hafta içi hem de hafta sonu çalışmalarını sürdürür. Müşterilerine ki bizim için birincisi de bulunur. Bu sebebe bağlı olarak da onlara hak ettiği değeri mutlaka veririz. Halılarınızı iyi bir firmaya yıkatmak mı istiyorsunuz. Tercih ettiğiniz firmanın Profesyonel olmasını mı arzu ediyorsunuz.

Aynı zamanda hızlı hizmet garantisi mi arıyorsunuz. Firma olarak beklemiş olduğunuz bu avantajları sizlere sağlarız. Siz de bizden istediğiniz zaman hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz zaman ise mutlaka memnun kalırsınız. O halde daha fazla beklemeyin ve hayalini kurmuş olduğunuz hizmeti ise bizden en kısa süre içerisinde alın.

Çiğli en iyi halı yıkama -Her Leke Çıkartılabilir mi? Yüzdeyüz Garanti Verebilir misiniz?

Hali yikamada her lekeyi halının dokusuna ve rengine zarar vermeden çıkarabilmek dünyanın hiç bir yerinde mümkün değildir. Değerli müşterilerimize verdiğimiz halı yıkama garantisi halıya zarar vermeden çıkabilecek lekeler için geçerlidir.Evinizin süsü halınıza zarar getirmeden lekeyi çıkarmak için ne gerekiyorsa yapılacağına dair Yüzdeyüz garanti veriyoruz.

Çiğli halı yıkama fiyatlari-Yıkanan Halım Kaç Günde Teslim Edilir?

Halı Yıkama yapmış olduğumuz makineler, 16 fırçalı tam otomatik  bant sistemli  makinelerdir.Halı yıkama makinelerimiz , yıkama işlemi yapılırken vermiş olduğu suyu %88 oranında vakumluyor ve işlem bitiminde bir kez daha vakumlama işlemi yapıyoruz , yıkanan halı kumaşında sadece %10 civarında bir nem kalmaktadır ve bu nem kapalı kurutma odalarımızda ortalama 1 ila 2 günde  kuruyarak kullanılabilir hale gelmektedir. Güçlü vakumun kolay kurutma avantajının yanı sıra bir diğer avantajı ise kumaşta nem bırakarak kokuya , kusma lekelerine neden olmaz ve halınızda  çürümeler meydana gelmez.

Çiğli en yakın halı yıkama-Randevu sisteminiz nasıl çalışır , hemen geliyor musunuz?

Randevu sistemi ile çalışarak müşterilerimize geç kalma veya gidememe gibi olası problemleri tamamen ortadan kaldırıyoruz. Siz randevu almak istediğiniz günü ve saatini en az 3 saat  önce bize bildiriyorsunuz ve bizde randevunuzu oluşturuyoruz , istediğiniz gün ve saatte hizmet alıyorsunuz. 

Çiğli halı yıkama şirketleri-Halılar Hangi Deterjan Kullanılarak Yıkanır?

Profesyonel ekibimiz halı yıkama işlemini 1.Sınıf KAPRPAKS Antibakteriyel halı yıkama şampuanı ile hem ön yüzünü hemde arka yüzünü hijyenik şekilde yıkıyoruz.