Hizmetlerimiz

Servislerimiz
ONLINE SERVİSLER

Can Halı Yıkama Firması olarak halı, koltuk, stor perde, zebra perde, battaniye ve yorgan gibi eşyalarda üstün kalite standartlarında hizmet vermekte ve temizliği modern teknolojik aletler ile harmanlayarak kusursuz sonuçlarla eşyalarınızı ilk gün ki görünümlerine kavuşturmaktadır.

Halı Yıkama ve Halı Temizliği

Halı Toz Alma Ünitesi Halılarınız ilk olarak leke kontrol bölümünden geçirilir ve sonrasında Ürünlerinizin üzerinde biriken tozların alınması için çırpma işleminden ...

Battaniye & Yorgan Yıkama ve Temizliği

Her türlü yorgan ve battaniye adresten alınarak hijyen bir ortamda, konusunda eğitimli ve deneyimli personlelimiz tarafından tam otomatik makinelerde yıkanarak en kısa ...

Stor ve Zebra Perde Yıkama ve Temizliği

Evlerimizin en önemli dekoratif ürünü haline gelen stor ve zebra perdeler, yapısı itibariyle hassas bir ürün olmasıyla birlikte temizliği de bir o kadar önemlidir

CAMİ halılarında Sonuç, mükemmel

Son yıllarda camiler de halı yıkama ihtiyaç haline gelmiştir.Yerinden kaldırılamayan ve bulunduğu mekânda yıkanması gereken halılar maalesef Ülkemizde

Yatak Temizliği & Yatak Yıkama

Antibakteriyel ve oksijen bazlı deterjan karışımını koyduğumuz püskürtme aracımız ile kumaşın ıslanmasını sağlarız.Islatma bittikten sonra 5 dakika bekleriz. Bu sayede kirler ve lekeler yumuşar.

Koltuk Yıkama ve Temizliği

Evde yapılan en yanlış işlem koltuk silme işlemidir. Koltuk silme işleminde, koltuk kumaşı ile sünger arasında biriken toz ıslatılarak süngere yedirilmektedir. Koltuk kumaşı temiz gibi gözüksede asıl kir süngerde bırakılmıştır.

Karşıyaka Halı Yıkama

Evlerimizin veya işyerlerimizin dekorasyonunda önemli bir rol oynayan halılar, zamanla toz, kir ve lekelerle dolabilirler. Bu durum sadece halıların estetik görünümünü etkilemekle kalmaz, aynı zamanda iç mekan hava kalitesini de olumsuz etkileyebilir. İşte tam bu noktada, Karşıyaka Halı Yıkama hizmetleri devreye girer ve halılarınızı derinlemesine temizleyerek, yeniden canlandırır.

Çiğli Halı Yıkama

Çiğli Halı Yıkama, çeşitli halı türlerine uygun temizlik yöntemleri sunar. El dokuması, ipek, yün, naylon veya polyester gibi farklı halı türleri için özel temizlik prosedürleri bulunmaktadır. Ayrıca, Çiğli Halı Yıkama, halılarınızın ihtiyaçlarına uygun olarak leke çıkarıcı ve koruyucu işlemler de sunar.

Rahatlık ve Yalıtkanlık
Halının Faydaları

Halı, yumuşaklığı ve hız kesici etkisi sayesinde ev içinde her yaştan insan için güvenli bir ortam yaratır. Özellikle yeni yürümeye başlamış çocukların hareketlerini kontrol etmek zor olduğu için, sert ve soğuk bir zeminden ziyade halı gibi yumuşak ve koruyucu bir kaplama seçmek çok daha güvenlidir.”

Son birkaç yılda popülaritesi devamlı olarak artan bir grafik çizen halı ve kilimler, ev ve ofislerde dekorasyon anlayışının temel öğelerinden biri haline gelmiştir. Yumuşaklığı, desenleri ve renkleri ile halı ve kilimler tüm diğer zemin kaplama malzemelerinden ayrılıyor.

Rahatlık ve Yalıtkanlık:                                                 

Yapısında bulunan milyonlarca iplik ile bir sıcaklık hissi yaratan halı aynı zamanda aşırı sıcak ya da soğuklara karşı da yalıtım sağlar. Halı, zemin üzerinde çok daha stabil hava sıcaklıkları oluşturduğu için kullanıcılara daha konforlu bir ortam yaratır. Soğuk mevsim ya da iklimlerde halı, ılık havayı uzun süre muhafaza eder. Enerji tüketimi konusunda dikkatli davranılması gereken çağımızda halı, bu özellikleri sayesinde oldukça yarar sağlamaktadır. Aynı şekilde sıcak havalarda da, aşırı sıcaklığa karşı bir yalıtım oluşturur. 

Dekarosyonunun Temeli: Estetik Görünüm                   

Halının bir dekorasyon aracı olduğu göz önünde bulundurulduğunda, yaşam alanlarımızın zeminlerini büyük ölçüde kaplayan bu ürünün renk ve doku özellikleri oldukça önem taşır. Renk ve dokusuyla halılar mekanlara sadelik, rahatlık ve yumuşaklık kattığı gibi kullanılan parlak renklerle de canlandırıcı bir etki yaratırlar. Halı, bir çevreyi kişiselleştirmek için en etkili ve en kolay yollardan biridir.