Sıkça Sorulanlar

Servislerimiz
ONLINE SERVİSLER

Halılarınız Nasıl Yıkanıyor?

İzmir'in tüm ilçelerinde koltuk yıkama hizmetimiz devam ediyor. Teknolojik otomatik koltuk temizleme makineleri ve profesyonel leke çıkarıcı deterjanlar ile hizmetinizdeyiz.

İster el halısı ister makine halısı olsun tüm yıkama işlemleri öncesinde halılar sanayi tipi otomatik toz alma makinelerine girer ve içindeki toz, toprak ve yabancı maddelerden temizlenir.

Toz alma işlemi bittikten sonra halıların detaylı bir şekilde incelendiği alandır. Lekeli olan halılara özel leke çıkarıcı bileşenlerle müdahale edilir.

Halılar çeşitlerine göre ayrıldıktan sonra, teknolojinin getirmiş olduğu tam otomatik halı yıkama makineleri ile temizleme işlemi başlar.

Halı temizlik işlemi bittikten sonra halıların fazla suyu sıkılması için santrifüj makinelerine gönderilir. Bu alanda ıslak olan halıların suyu sıkılır.
Fazla suyu sıkılan halılar 3.000 m² kapalı olan halı kurutma alanımıza alınır ve doğal ortamda kurumaya bırakılır.
Bu temizlik işlemleri bittiğinde alanında uzman kişiler halıları inceleyerek kalite kontrol işlemini gerçekleştirir. Temiz halılar poşetlenmek üzere ambalaj bölümüne gönderilir.
Tüm halı yıkama işlemleri bittikten sonra halılar temiz ortamda poşetlenir ve servise çıkmaya hazırdır.
Battaniye & Yorgan Yıkama ve Temizliği nasıl yapılıyor?

Her türlü yorgan ve battaniye adresten alınarak hijyen bir ortamda, konusunda eğitimli ve deneyimli personlelimiz tarafından tam otomatik makinelerde yıkanarak en kısa süre içinde adrese teslim edilmektedir.

Evlerimizin en önemli dekoratif ürünü haline gelen stor ve zebra perdeler, yapısı itibariyle hassas bir ürün olmasıyla birlikte temizliği de bir o kadar önemlidir.Motif Temizlik olarak, perdelerinizi yüksek teknoleji ürünü makinalarda, ultrasonic sistemle, el değmeden, derinlemesine temizlik yaparak, profosyenel bir hizmet olarak, siz değerli müşterilemize yardımcı olmaktayız.Konusunda deneyimli elemanlarımızla stor perdeleriniz yerinden sökülüp teslimat ta yerine montajı yapılmaktadır.

Evde yapılan en yanlış işlem koltuk silme işlemidir. Koltuk silme işleminde, koltuk kumaşı ile sünger arasında biriken toz ıslatılarak süngere yedirilmektedir. Koltuk kumaşı temiz gibi gözüksede asıl kir süngerde bırakılmıştır. Süngerde kalan kir, daha sonra koltukta kusma , koku yapmakta ve sağlığınızı tehtid etmektedir Koltuk yıkama için özel üretilmiş makinamız silme işleminin aksine devamlı temiz su ile dipteki kiri alıp koltuğunuzu temizlemektedir. Böylelikle koltuğunuz daha temiz, daha hijyenik olmakta ve çok hızlı kurumaktadır.